KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 16123462
nr 1612 3462
Torsten Föllinger
(1922-2010), Sverige
Tusch, Djur. Signerad, daterad -55 cm, yttermått inklusive ram: 24x40 cm
Torsten Föllinger, svensk konstnär född 1922, död 2010.
Utrop:
500 kr
måndag 15 april 2024
kl 20:31:43
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Torsten Föllinger
Läs mer om Torsten Föllinger